Ceilings - BuvMark
Iestieptie
griesti
Iestieptie
griesti
Kvalitātes garantija

Remonta gaitā griestiem netiek pievērsta pienācīga uzmanība. Kaut gan tie ir viens no galvenajiem interjera elementiem, kas pievērš sev lielu uzmanību. Mūsu uzņēmums «Buvmark» piedāvā jums lielisku interjera risinājumu — IESTIEPTOS GRIESTUS. Tie ir ātri uzstādāmi, bez liekiem putekļiem un netīrumiem. Pamatgriestiem nav jābūt perfekti taisniem, jo jaunie griesti stiprinās uz atsevišķa sienu vai griestu profila. Tas nozīmē to, ka iestieptie griesti perfekti nomaskēs visus pamatgriestu defektus.

Piedāvājumā ir plaša krāsu un dažādu faktūru iestiepto griestu izvēle: matēti, satīna, lakoti jeb glancēti, auduma, kā arī griesti ar foto apdruku, vairāku līmeņu griesti, 3D griesti.

Saviem klientiem mēs piedāvājam labāko kvalitāti par pieejamām cenām. Strādājam tā, lai klients paliek apmierināts un atgriežas pie mums atkal un atkal.

Tikai augstas kvalitātes materiāli ar ražotāja garantiju. Pasūtot stieptos griestus salonā, varat būt pārliecināti, ka tie kalpos jums ilgus gadus.

garantija
15 gadi
Ražošana

Varam izgatavot iestieptos griestus pēc jūsu dizaina vai piedāvāt savu. Plaša krāsu izvēle un mūsdienīgu, videi draudzīgu materiālu izmantošana.

Izpārdošana

Pie mums varat iegādāties audeklus gan vairumā, gan mazumā. Mēs pārdodam augstākās kvalitātes apdares materiālus.

Uzstādīšana

Mēs uzstādām jebkuras sarežģītības griestus.
Mūsu uzņēmuma pieredzējušie meistari uzstādīs iestieptos griestus, kas būs interjera odziņa.

Stiepto griestu priekšrocības

Ātra montāža bez liekiem netīrumiem

Iztur slodzi līdz
pat 100 kg/m²

Ugunsdrošs materiāls
B-s2, d0

A+, eco

Liela krāsu un faktūru izvēle

CE

15 gadu garantija

Spēj izturēt šampānieša korķa trāpījumu

Neizbalē

Griestu tipi
Matēti griesti
Matētas krāsas ir lieliski piemērotas "mierīgiem" interjeriem, kuros nav spilgtu dekoratīvo elementu. Šeit uzsvars tiek likts nevis uz griestiem, bet gan uz citiem telpas elementiem - lustru, sienām, mēbelēm, gleznām, spoguļiem un tml.

Iestieptie griesti ar apgaismojumu

Gaismas griesti ir gaismeklis, kas parasti izskatās kā vienkārši, balti griesti. Kad tie ir ieslēgti, visa to virsma vienmērīgi izdala gaismu. Tos var uzstādīt sausās telpās, kā arī telpās ar augstu mitruma līmeni, piemēram, virtuvē vai vannas istabā.

Glancēti griesti

Pateicoties to atstarojošajai īpašībai, šādi segumi var palielināt telpu vizuālo apjomu.
Pat ne pārāk plaša telpa izskatīsies daudz labāk, ja virs galvas būs praktiski spoguļattēls.

Daudzlīmeņu griesti

Daudzlīmeņu griesti ir paredzēti tiem, kam nepatīk stereotipi un kas ir gatavi drosmīgiem eksperimentiem interjera dizainā. Tekstūru kombinācija ir vēl viens veids, kā eksperimentēt, un papildu oriģinālais apgaismojums padarīs daudzlīmeņu iestieptos griestus par īstu dizaina mākslas darbu

Foto apdrukas griesti

Lielisks veids, kā dažādot un izdaiļot interjeru. Foto attēls tiek uzklāts tieši uz griestu virsmas, izmantojot lielformāta druku. Krāsas neizbalēs, neizdegs un nenomazgāsies, un griestu krāsu atveidojums ir līdzvērtīgs oriģinālam.

Griesti ar kontūrveida profilu

Šo griestu dizains padarīs telpu vēl interesantāku, funkcionālāku un praktiskāku. Iestieptie kontūra griesti ar katru dienu kļūst arvien populārāki. Vienmērīgi integrēts apgaismojums visā kontūrā padara telpu maigāku un rada mājīguma un harmonijas sajūtu telpā.

Planējošie iestieptie griesti

Viens no skaistākajiem un oriģinālākajiem griestu apdares veidiem. Tā uzstādīšanas tehnoloģija tika ir ieviesta pavisam nesen un ir kļuvusi par atklājumu īstiem izsmalcinātā interjera cienītājiem. Īpašs vizuālais efekts rada iespaidu, ka izstieptais audums vienkārši karājas gaisā.

Zvaigžņoto debesu griesti

Viena no iespaidīgākajām iestieptā auduma konstrukcijām. Spīdošie "debesu ķermeņi" telpā rada neaizmirstamu, pavērtas nakts debesu iespaidu. Šāds dizains ir luksusa risinājums, kas atstāj tikai vislabākās atmiņas par laiku, kas pavadīts šādā telpā.

bezšuvju iestieptie griesti

Šāda veida griesti ir ideāli piemēroti ne tikai mājas interjeram, bet arī biroju un administratīvo ēku interjeriem. Tiem ir augsta izturība un uzticamība. Tie ir izturīgi pret mehāniskiem bojājumiem, tiem piemīt labi ekoloģiski rādītāji, un pateicoties tam, ka tiem nav šuvju un to virsma ir ideāli gluda, tie izskatās ļoti iespaidīgi. Auduma garums var būt līdz 100 metriem, bet platums — līdz 5 metriem. Ideāli piemērots fotogrāfiju drukāšanai — šuvju neesamība ļauj drukāt bez izkropļojumiem.

Satīna iestieptie griesti

Šādu griestu faktūra ir kaut kas starp glancētu un matētu. Šāda veida griesti tiek uzskatīti par samērā budžetam draudzīgu, tamdēļ ir diezgan izplatīti mūsu klientu vidū. Pateicoties satīna tekstūrai un plašai krāsu gammai, šo griestu veidu var izmantot dažādiem dizaina risinājumiem.

Griesti ar izgriezumiem

Šāda veida griestiem ir dažādu formu izgriezumi vienā audeklā, kas mijas ar grieztiem posmiem un dažādiem mākslinieciskiem ielaidumiem. Šāds paņēmiens piešķir griestiem trīsdimensiju izskatu un telpisku efektu. Kombinācijā ar dažādiem efektiem (grafiskām ilustrācijām un apgaismojumu) iespējams izveidot iespaidīgu interjeru, kas neatstās vienaldzīgu nevienu.

Tomēr šī konstrukcija ir diezgan sarežģīta izpildījumā, tāpēc to izmaksas ir ievērojami augstākas nekā standarta griestu veidiem.

Auduma iestieptie griesti

Auduma iestieptie griesti ir griesti, kas izgatavoti no speciāla poliestera auduma, kas impregnēts ar PVC. Tie ir īpaši izturīgi, mitrumizturīgi un videi draudzīgi. Šuvju neesamība ļauj tos izmantot jebkurā telpā. Šis auduma veids ir lieliski piemērots jebkuram interjeram.

Uzstādīšanas darbiem nav nepieciešams izmantot termiskās iekārtas un iepriekšējus sagatavošanās darbus. Audumu izgriež uzreiz atbilstoši telpas izmēram.

Audekls ir izturīgs pret putekļu uzkrāšanos, ir videi draudzīgs un bez smaržas. Tas ir ideāli piemērots bērnu istabām. Noturība pret zemām temperatūrām ļauj uzstādīt audeklu telpās bez apkures. Pat ar visām tā priekšrocībām šī auduma izmaksas praktiski nav lielākas par standarta auduma veidiem.

DOUBLE VISION (dubultā redze)

Trīsdimensiju griesti — tā ir mūsdienīga iestiepto griestu montāžas tehnoloģija ar 3D efektu. Lai panāktu šādu efektu, tiek uzstādītas divas plēves. Viena, augstākā (kas atrodas tuvāk pamatgriestiem) ir pa pusei caurspīdīga plēve, uz kuras ir veidota apdruka. Otra, zemākā (kas atrodas tuvāk grīdai)— caurspīdīga plēve, uz kuras ir veidota apdruka, kas papildina uz pirmās plēves esošo zīmējumu. Starp šīm abām plēvēm, pa perimetru, tiek uzstādīta LED gaismas lente.

Šāda veida griesti ar foto apdruku ļauj izveidot unikālu dizainu. Šo griestu konstrukcija neaizņem papildu augstumu.

Griesti ar gaismas līnijām

Šāda veida iestieptos griestus veido īpašs gaismas profils. Profila centrā ir padziļināta vieta LED lentes piestiprināšanai. Pēc tam LED loksne tiek aizsegta ar īpašu striemeli. Šī plastmasas striemele kalpo kā difuzors un maigi izkliedē loksnes radīto gaismu.

Gaismas lentes priekšrocība ir tā, ka tai nav nepieciešams papildu apgaismojums. Tādējādi tas vienkāršo griestu projektēšanu un to uzstādīšanu. LED lentes ietaupa vairāk elektroenerģijas nekā spuldzes lustrās un lampās. Šī ir vēl viena šādu griestu priekšrocība.

Ir notikusi noplūde no augštāviem?

Noplūde no augšējiem stāviem ir lielākais drauds dārgam mājokļa remontam. Lielai daļai cilvēku, kas dzīvo daudzdzīvokļu namos, vismaz vienreiz ir nācies tērēt savu dārgo laiku un līdzekļus lai atjaunotu remontu savā dzīvoklī, jo augšstāvu kaimiņi tos ir appludinājuši. Noplūdes laikā, ūdens sabojā apdares materiālus, kas atrodas dzīvokļos zemākajos stāvos, var notikt īssavienojums un tikt bojāti arī komunikāciju vadi. Izvairīties no tā visa jums var palīdzēt iestiepto griestu uzstādīšana jūsu mājvietā. To īpašā konstrukcija ir ūdensdroša un ir spējīga noturēt lielu ūdens daudzumu. PVC plēve, no kuras tiek izgatavoti iestieptie griesti, ir ļoti elastīga un izturīga. Viens kvadrātmetrs ir spējīgs noturēt līdz pat 100 litriem šķidruma. Tas nozīmē, ka 10m² liela iestiepto griestu plēve ir spējīga noturēt līdz pat 1000 litriem ūdens, kas ir trīs ar ūdeni piepildītas vannas.

Elastīgā plēve, pieplūstot ar ūdeni, kļūst līdzīga milzīgam ūdens burbulim. Lai gan ūdens burbulis izskatās biedējoši, tas spēj noturēt ūdeni līdz pat vairākām dienām. Ļoti svarīgs faktors ir arī tas, ka iestiepto griestu materiāls neiesūc sevī nekādu šķidrumu, nezaudē formu un krāsu pat tad, ja tajos ir satecējis sarūsējis vai netīrs ūdens.

Kā rīkoties?
Protams, ka ir jāizsauc profesionāls meistars, kurš varēs šos griestus glābt. Bet kamēr jūs to gaidāt, ir jāatslēdz visas elektroierīces. Nekādā gadījumā nedrīkst mēģināt noliet ūdeni saviem spēkiem un durt audumā caurumus, lai ūdens iztecētu pats. Neprofesionālu darbību rezultātā iestieptos griestus var sabojāt, kā arī varat nopietni ciest arī pats, jo nevar paredzēt cik tieši daudz ūdens ir satecējis un kāda ir šī ūdens temperatūra. Tāpat, līdz speciālistu ierašanai nepieciešams sagatavot atbilstošu tvertni ūdens noliešanai. Ūdens neiztecēs cauri izveidotiem caurumiem priekš gaismekļiem. Griesti ir izveidoti tā, lai šķidrums uzkrājas tieši tur, kur tek, neļaujot izplūst pa visu griestu pamatni un iztecēt pa tehnoloģiskiem caurumiem. Tādēļ, novēršot noplūdes cēloni, ir vērts sagaidīt profesionāļus.

Iestiepto griestu uzstādītāji var veikt ūdens notecināšanu divos veidos:
1.Caur gaismekļu caurumiem — uzmanīgi ievietojot tajos šļūteni līdz vietai kur ūdens ir sakrājies un notecinot to iepriekš sagatavotās tvertnēs,
2.Caur iestiepto griestu malu — griestu malu uzmanīgi noņem, un tā pat, ar šļūtenes palīdzību notecina ūdeni iepriekš sagatavotās tvertnēs.

Diemžēl ir arī gadījumi, kad iestieptie neiztur spiedienu un dzīvoklis tiek appludināts. Tas notiek tad, ja piemēram, dzīvoklis tiek appludināts ar karstu ūdeni. Tad griesti uzsilst un kļūst pārāk elastīgi un var pārplīst atduroties pret kādu asu malu, piemēram skapja stūri.

Kas notiek ar iestieptajiem griestiem pēc noplūdes?
Bez šaubām, ja griesti neiztur spiedienu un plīst, tad tos vairāk nebūs iespējams glābt. Bet lielākoties iestieptajiem griestiem tomēr izdodas glābt mājokli no noplūdēm. Tādos gadījumos speciālisti noņem plēvi, izžāvē to, lai neveidojas sēnīte un griesti atgūst savu sākotnējo formu un izskatu.

Ja tika appludināti auduma griesti
Visas iepriekšaprakstītās situācijās ir attiecināmas uz PVC plēves iestieptajiem griestiem. Ar auduma griestiem viss ir savādāk. Audums ūdeni noturēt nespēj. Auduma iestieptie griesti ir gaisa caurlaidīgi, un tā pat kā gaisu, arī ūdeni tie laiž cauri tik pat viegli. Tāpēc priekš auduma griestiem ūdens noplūdes rezultāts ir daudz traģiskāks. Pat pie mazākās noplūdes uz auduma griestiem paliks pleķi, tāpēc visticamāk tos nāksies mainīt. Taču šādus pleķus var arī mēģināt izmazgāt ar tīrīšanas līdzekļiem vai tos nokrāsot. Tāpēc, ja ir aizdomas, ka iespējamas biežas appludināšanas no augšstāviem, labāk izvēlēties PVC iestieptos griestus.

Nepieciešama
konsultācija?
Atstājiet savu kontaktinformāciju.
Mūsu speciālists sazināsies ar jums un atbildēs uz visiem jūsu jautājumiem
Atstājiet savu kontaktinformāciju.

Mūsu speciālists sazināsies ar jums un atbildēs uz visiem jūsu jautājumiem

+371 26 18 58 94